Hollow hoop earrings, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Hollow hoop earrings, White, Rhodium plated

9.950 ден.


  • Шифра 5636503
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Тип на обетки Висечки обетки
  • Димензија 3.9 cm x 2.3 cm