Millenia hoop earrings, Octagon cut, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.




Обетки

Millenia hoop earrings, Octagon cut, White, Rhodium plated

9.950 ден.


  • Шифра 5612673
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија 2.7 cm x 0.7 cm
  • Тип на обетки Кругови