Hyperbola drop earrings Heart, Blue, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Hyperbola drop earrings Heart, Blue, Rhodium plated

16.000 ден.

Овие обетки се совршен начин да внесете страст во вашиот стил. Секое парче е обложено со родиум и е создадено со дизајн на кафез за максимален волумен. За да се подобри ефектот на куполата, тие се украсени со кружни проѕирни Сваровски кристали, поставени со помош на техниката chatonnage. Во центарот има кристал во форма на срце во сина боја кој трепери и ја доловува светлината од секој агол. Спојте ги со бразлетната од истата колекција за сеопфатен гламур.


  • Шифра 5680392
  • Гаранција 24 месеци
  • Материјал Родиран
  • Тип на обетки Висечки обетки
  • Димензија 1.8 x 1.7 cm
  • Боја Сребрена • Сина