KRIS BEAR - AQUARIUS :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

KRIS BEAR - AQUARIUS

3.450 ден.

Мечињата на Swarovski Kris Bear се омилени на колекционерите веќе 25 години. Овој пат во зодијак верзија со симбол на знакот Водолија, представено е мече што држи кристал со виолетова боја кој го означуваAmethyst, каменот на месец февруари.


  • Шифра 5396292
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Виолетова
  • Димензија 3.1 x 2 x 2 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

SWAN COUPLE

15.900 ден. Нема на залиха

BALLERINA

25.700 ден.
-50 % ZODIAC - PROTECTIVE SNAKE ZODIAC - PROTECTIVE SNAKE

ZODIAC - PROTECTIVE SNAKE

3.850 ден. 1.925 ден.
-30 % Ново REPLICA HEDGEHOG REPLICA HEDGEHOG

REPLICA HEDGEHOG

3.150 ден. 2.205 ден.

BIRTHDAY PRINCESS MO, MINI, A.E.

1.850 ден. Нема на залиха
-30 % BIG BEN TOWER BIG BEN TOWER

BIG BEN TOWER

6.450 ден. 4.515 ден.

My Little Kris Bear Mother & Baby

8.350 ден. Нема на залиха

ATLANTIC PUFFINS

11.600 ден.