KRIS BEAR - BEST FRIENDS :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

KRIS BEAR - BEST FRIENDS

8.350 ден.

Мечињата на Swarovski Kris Bear се омилени на колекционерите веќе 25 години. Совршен подарок за најдобриот пријател/ка.


  • Шифра 5491971
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела
  • Димензија 4.18 x 4.8 x 3.2 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

-50 % ZODIAC - DETERMINED PIG ZODIAC - DETERMINED PIG

ZODIAC - DETERMINED PIG

3.850 ден. 1.925 ден.

ROSE BOUQUET

9.450 ден.

SWAN COUPLE

15.900 ден. Нема на залиха

ATLANTIC PUFFINS

11.600 ден.

YOUNG BALLERINA

9.450 ден.
Ново REPLICA MOUSE REPLICA MOUSE

REPLICA MOUSE

3.150 ден.

NEW YORK APPLE, SMALL

3.850 ден. Нема на залиха
Ново REPLICA HEDGEHOG REPLICA HEDGEHOG

REPLICA HEDGEHOG

3.150 ден.

BALLET SHOES

5.800 ден.

KITTEN

3.850 ден.

BLOSSOMING ROSE

9.950 ден.