KRIS BEAR - SAGITTARIUS :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

KRIS BEAR - SAGITTARIUS

3.450 ден.

Мечињата на Swarovski Kris Bear се омилени на колекционерите веќе 25 години. Овојпат во зодијак верзија со симболот на знакот Стрелец.


  • Шифра 5396288
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сина
  • Димензија 3.1 x 2 x 2 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Ново DREAMY THE ELEPHANT DREAMY THE ELEPHANT

DREAMY THE ELEPHANT

4.750 ден.

OWL COUPLE

9.650 ден.

KRIS BEAR - YOU'RE THE BEST

6.450 ден. Нема на залиха
-30 % Ново REPLICA MOUSE REPLICA MOUSE

REPLICA MOUSE

3.150 ден. 2.205 ден.
Ново BLUE JAY BLUE JAY

BLUE JAY

6.450 ден.
-30 % BIG BEN TOWER BIG BEN TOWER

BIG BEN TOWER

6.450 ден. 4.515 ден.
Ново BABY'S PACIFIER BABY'S PACIFIER

BABY'S PACIFIER

1.850 ден. Нема на залиха