Kris Bear '90s Party :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

Kris Bear '90s Party

5.450 ден.

Оживејте го незаборавениот ритам од 90-тите со овој ретро-инспириран дизајн на Kris Bear. Носејќи електрично-зелен boombox и со преголема розова кристална капа, овој кул лик свети со вкупно 515 брусења на кристалот. Задолжителен за колекционерите на Kris Bear и неодоливо сладок подарок за секоја пригода. Предмет за декорација. Не е играчка. Не е погоден за деца под 15 години.


  • Шифра 5619215
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Црна • Сребрена • Розева • Зелена
  • Димензија 4.7 cm x 3.4 cm x 3.5 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

KRIS BEAR - SWEET AS HONEY

5.450 ден. Нема на залиха

SWAN COUPLE

18.000 ден. Нема на залиха

SWAN, SMALL

5.150 ден.
Ново Kris Bear Happy Together Kris Bear Happy Together

Baby Animals Plushy the Panda

5.450 ден. Нема на залиха
Ново Asian Symbols Rabbit Asian Symbols Rabbit

Asian Symbols Rabbit

9.950 ден. Нема на залиха
-50 % Swarovski German Shepherd Swarovski German Shepherd

Swarovski German Shepherd

7.700 ден. 3.850 ден.
-30 % KRIS BEAR - VIRGO KRIS BEAR - VIRGO

KRIS BEAR - VIRGO

3.450 ден. 2.415 ден.