KRIS BEAR - VIRGO :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

KRIS BEAR - VIRGO

3.450 ден.

Мечињата наSwarovski Kris Bear се омилени на колекционерите веќе 25 години. Овојпат во зодијак верзија со симболот на знакот Девица.


  • Шифра 5396282
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сина
  • Димензија 3.3 x 3.1 x 2 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

-30 % BIG BEN TOWER BIG BEN TOWER

BIG BEN TOWER

6.450 ден. 4.515 ден.

FLOWER DREAMS - FORGET-ME-NOT, LARGE

6.450 ден. Нема на залиха

REPLICA CAT

3.150 ден.

ATLANTIC PUFFINS

11.600 ден.

BIRTHDAY PRINCESS MO, MINI, A.E.

1.850 ден. Нема на залиха
-50 % ZODIAC - PROTECTIVE SNAKE ZODIAC - PROTECTIVE SNAKE

ZODIAC - PROTECTIVE SNAKE

3.850 ден. 1.925 ден.

KRIS BEAR - YOU'RE THE BEST

6.450 ден. Нема на залиха

BALLET SHOES

5.800 ден.