Ortyx drop earrings, Triangle cut, Asymmetric design, White :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Ortyx drop earrings, Triangle cut, Asymmetric design, White

7.950 ден. 6.042 ден. -24%


  • Шифра 5643729
  • Гаранција 24 месеци
  • Тип на обетки Висечки обетки
  • Димензија 6.5 cm x 0.9 cm
  • Боја Златна • Розева
  • Материјал Розе позлата