KRIS BEAR - YOU'RE THE BEST :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

KRIS BEAR - YOU'RE THE BEST

7.450 ден.

Мечињата на Swarovski Kris Bear се омилени на колекционерите веќе 25 години. Овој пресладок украс е совршен подарок за 8ми Март или роденден на родител.


  • Шифра 5427994
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Црвена
  • Димензија 3.3 x 4.9 x 2.9 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Swarovski Cowboy & Cowgirl Mo Limited Edition

6.420 ден. Нема на залиха

SWAN, LARGE

8.450 ден.

Baby Animals Plushy the Panda

5.450 ден. Нема на залиха
Ново Kris Bear Una Bear Kris Bear Una Bear

Kris Bear Una Bear

5.450 ден. Нема на залиха