African Sunset Elephant Hami :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

African Sunset Elephant Hami

12.900 ден.

Наречен Хами, што значи „бранител, заштитник или поддржувач“, овој модерен дизајн на слон спојува класична изработка на чист кристал со разиграни детали. Се одликува со 407 блескави страни и специјална обвивка на забите и опашката во кафеава боја што додава допир на топлина. Совршено парче за започнување или продолжување на вашата колекција на кристали и прекрасна идеја за подарок за секој што ги сака овие пријателски расположени џинови. Предмет за декорација. Не е играчка. Не е погоден за деца под 15 години.


  • Шифра 5557855
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Кафеава
  • Димензија 6.9 cm x 5.7 cm x 3.9 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Ново Kris Bear A Daisy for You Kris Bear A Daisy for You

ZODIAC - GRACIOUS RABBIT

5.490 ден. Нема на залиха
Ново Chubby Cats Blue Cat Chubby Cats Blue Cat
Ново Chubby Cats Yellow Cat Chubby Cats Yellow Cat

Frog Prince

6.290 ден.

Tortoise

25.000 ден.
-20 % Kris Bear Best Wishes Kris Bear Best Wishes

Kris Bear Best Wishes

8.290 ден. 6.632 ден.
-20 % My Little Kris Bear Mother & Baby My Little Kris Bear Mother & Baby

My Little Kris Bear Mother & Baby

10.900 ден. 8.720 ден.
Ново Chubby Cats Pink Cat Chubby Cats Pink Cat
-53 % Swarovski Chinese Zodiac Snake Swarovski Chinese Zodiac Snake

Swarovski Chinese Zodiac Snake

15.400 ден. 7.315 ден.
Ново Zodiac Taurus Zodiac Taurus

Zodiac Taurus

6.290 ден.