Gema hoop earrings, Mixed cuts, Multicolored, Rhodium :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Gema hoop earrings, Mixed cuts, Multicolored, Rhodium

11.500 ден.


  • Шифра 5613737
  • Гаранција 24 месеци
  • Материјал Родиран
  • Димензија 5.3 cm x 2 cm
  • Тип на обетки Кругови
  • Боја Сребрена • Сина • Жолта • Розева • Зелена