Constella set, Round cut, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Сет: Ланче и обетки

Constella set, Round cut, White, Rhodium plated

12.900 ден.

Создадена и инспирирана од убавината на соѕвездието прекрасната Constella колекција е дизајнирана од креативната директорка Giovanna Engelbert.Внесете дел од магијата на космосот во Вашето секојдневие.Искомбинирајте ја со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5647663
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија 38 cm x 0.7 cm