MINERA PICTURE FRAME, SILVER TONE, SMALL :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

MINERA PICTURE FRAME, SILVER TONE, SMALL

7.450 ден.

Додадете дополнителен сјај на вашите фотографии со оваа прекрасна рамка за слика украсена со 2600 кристали. Совршен подарок за секоја пригода.


  • Шифра 5379518
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 17.8 x 12.8 x 10 cm
  • Боја Сребрена • Сива

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија