Bell Jar Display, large :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

Bell Jar Display, large

6.990 ден.

Ова ѕвоно дизајнирано од Swarovski e изработенo од високо квалитетно стакло и рачка која е изработена од 230 брусени кристали. На самата рачка има кука на која можат да се закачат орнаменти. Самата кука е изработена од високо квалитетен челик на метална основа.Ова кристално ѕвоно е совршен подарок за било која пригода.


  • Шифра 5527606
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела
  • Димензија 21.9 x 14 x 14 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Ново Idyllia Baby Owl Idyllia Baby Owl

Idyllia Baby Owl

8.990 ден.
-34 % Among Blue Mountains Tea Set Among Blue Mountains Tea Set

Among Blue Mountains Tea Set

15.000 ден. 9.975 ден.
-20 % Garden Tales Red Poppy Garden Tales Red Poppy

Garden Tales Red Poppy

8.290 ден. 6.632 ден.
Ново Zodiac Libra Zodiac Libra

Zodiac Libra

6.290 ден.
-43 % Garden Tales Eucalyptus Garden Tales Eucalyptus

Garden Tales Eucalyptus

6.250 ден. 3.563 ден.
Ново Idyllia Frog Bee and Strawberry Idyllia Frog Bee and Strawberry
Ново African Sunset Kudu Anya African Sunset Kudu Anya