Swarovski Iconic Swan pendant Swan, Small, White, Rose gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Swarovski Iconic Swan pendant Swan, Small, White, Rose gold-tone plated

7.450 ден.

Водич за големина
  • Шифра 5647555
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија минимална должина: 38cm максимална должина: 43cm ширина: 0.9cm
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок
  • Боја Златна
  • Материјал Розе позлата