Volta stud earrings Bow, Small, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Volta stud earrings Bow, Small, White, Rhodium plated

7.950 ден.


  • Шифра 5647579
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела
  • Материјал Родиран
  • Димензија должина: 1.5 cm ; ширина: 1.6 cm
  • Тип на обетки Кратки обетки