Kris Bear Ready to Disco :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Украс

Kris Bear Ready to Disco

7.450 ден.

Подгответе се да ја прославите 30-годишнината од нашата икона Kris Bear. Роден во 1993 година симпатичниот лик внесува свој фанки стил во 21-от прикажан во светло жолта боја како танцува на диско топка. Ова е првпат Kris Bear да биде изработена во живи бои, па затоа е единствена можност да имате посебен дизајн во вашиот дом. Предмет за декорација. Не е играчка. Не е погоден за деца под 15 години.


  • Шифра 5639875
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 8.3 cm x 3.9 cm x 4.2 cm
  • Боја Жолта

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Ново Kris Bear Happy Together Kris Bear Happy Together

Frog Prince

5.450 ден.

SWAN COUPLE

18.000 ден. Нема на залиха
-50 % Swarovski Chinese Zodiac Snake Swarovski Chinese Zodiac Snake

Swarovski Chinese Zodiac Snake

15.400 ден. 7.700 ден.
Ново Signum Swan, Small Signum Swan, Small

Signum Swan, Small

7.450 ден.

OWL COUPLE

11.500 ден.