Crystal Flowers Bordeaux Cactus :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

Crystal Flowers Bordeaux Cactus

23.000 ден.

Симбол на сила и издржливост, оваа фигурина од кактус е уникатен начин да внесете пустинска инспирација во вашиот дом. Блескавиот дизајн со 952 брусења на кристалот, совршено ја доловува колекцијата Colored Nature family инспирирана од природата. Предмет за декорација. Не е играчка. Не е погоден за деца под 15 години.


  • Шифра 5426978
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 8.6 cm x 5.9 cm x 7.3 cm
  • Боја Розева • Зелена

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

All you Need are Birds Blue Macaw

4.750 ден. Нема на залиха

Jungle Beats Blue Parakeet Paco

7.450 ден. Нема на залиха
-20 % Jungle Beats Decorative Box Andoki, Light Green Jungle Beats Decorative Box Andoki, Light Green
-34 % Elegance of Africa Candle Holder Ujamaa Elegance of Africa Candle Holder Ujamaa

Elegance of Africa Candle Holder Ujamaa

21.000 ден. 13.965 ден.

All you Need are Birds Love Bird Couple

9.450 ден. Нема на залиха
-34 % Elegance of Africa Decorative Box Ujamaa Elegance of Africa Decorative Box Ujamaa

Elegance of Africa Decorative Box Ujamaa

15.000 ден. 9.975 ден.
Ново Florere Forget-me-not Florere Forget-me-not