Pop Swan pendant Swan, Green, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Pop Swan pendant Swan, Green, Gold-tone plated

8.750 ден. 6.125 ден. -30%

Колекцијата Pop Swan е инспирирана од графити уметноста со тоа таа во себе носи динамичен и младешки дух. Изработена е во Pointiage® техника. Одберете ја оваа енергична колекција како би можеле да ја потенцирате својата индивидуалност. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5649198
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија минимална должина: 42cm максимална должина: 70cm ширина: 1.5cm
  • Материјал Позлата
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок
  • Боја Златна • Зелена