Gema drop earrings Mixed cuts, Flower, Pink, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Gema drop earrings Mixed cuts, Flower, Pink, Rhodium plated

9.790 ден. 5.874 ден. -40%

Изработен со мешавина од розево-виолетови тонови, обетките Gema се навистина уникатно парче за секоја пригода. Прекрасно фацетираните кристали се наредени во цветен шаблон во родирана основа, кој топло ја надополнува неговата свежа боја. Носете ги овие обетки за да внесете радост во вашиот стил и комбинирајте ги со други парчиња од семејството Gema за комплетен изглед.


  • Шифра 5658397
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Розева • Виолетова
  • Материјал Родиран
  • Тип на обетки Висечки обетки
  • Димензија 3.1 cm x 1.7 cm