Matrix hoop earrings Baguette cut, Green, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Matrix hoop earrings Baguette cut, Green, Gold-tone plated

9.790 ден.


  • Шифра 5658651
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 2.2 cm
  • Материјал Позлата
  • Боја Златна • Зелена
  • Тип на обетки Кругови