Florere stud earrings Flower, Pink, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Florere stud earrings Flower, Pink, Gold-tone plated

9.990 ден.

Инспирирани од чудесната убавина на природата, овие прекрасни обетки се поставени на облога во златни тонови. Розевиот дизајн содржи пет ливчиња вешто наредени околу централниот кристал со подлабока нијанса. Волшебен дизајн за цветните денови. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5656635
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 2.3 cm x 2.3 cm
  • Материјал Позлата
  • Тип на обетки Кратки обетки
  • Боја Златна • Розева