STALLION :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

STALLION

23.800 ден. 19.040 ден. -20%

Инспириран од убавината и елеганцијата на природата овој украс на Сваровски ја прикажува изработката на кристалот на најубав можен начин. Симбол на слобода и моќ, совршено ќе се вклопи во канцеларија или вашиот дом.


  • Шифра 5470628
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела
  • Димензија 17.1 x 5.7 x 13.6 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

DUCKS

5.450 ден. Нема на залиха

SWAN, LARGE

8.450 ден.

SWAN, SMALL

5.150 ден.
-30 % REPLICA CAT REPLICA CAT

REPLICA CAT

3.150 ден. 2.205 ден.
-30 % REPLICA MOUSE REPLICA MOUSE

REPLICA MOUSE

3.150 ден. 2.205 ден.

SWAN COUPLE

18.000 ден.