SWAN COUPLE :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

SWAN COUPLE

18.000 ден.

Симбол на нежност, беспрекорност, елеганција и трансформација, лебедот на Swarovski од секогаш бил омилен украс на колекционерите. Парот лебеди е идеален безвременски подарок за сите оние кои ја слават љубовта. Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5493713
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 5.5 x 13.9 x 4.5 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Baby Animals Plushy the Panda

5.450 ден. Нема на залиха

Baby Animals Cheery the Elephant

5.450 ден. Нема на залиха

Tortoise

21.000 ден. Нема на залиха
-53 % Swarovski Chinese Zodiac Snake Swarovski Chinese Zodiac Snake

Swarovski Chinese Zodiac Snake

15.400 ден. 7.315 ден.
Ново Kris Bear Happy Together Kris Bear Happy Together

Kris Bear Happy Together

9.950 ден. Нема на залиха