SWAN, SMALL :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

SWAN, SMALL

5.150 ден.

Симбол на нежност, беспрекорност,елеганција и трансформација, лебедот на Swarovski од секогаш бил омилен украс на колекционерите. Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5400171
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела
  • Димензија 3.2 x 5.5 x 3.7 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

BLOSSOMING ROSE

9.950 ден.
-50 % ZODIAC - DETERMINED PIG ZODIAC - DETERMINED PIG

ZODIAC - DETERMINED PIG

3.850 ден. 1.925 ден.

SWAN, LARGE

8.450 ден.

ROSE BOUQUET

9.450 ден.
Ново BLUE JAY BLUE JAY

BLUE JAY

6.450 ден.