Mesmera pendant Mixed cuts, Blue, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Mesmera pendant Mixed cuts, Blue, Rhodium plated

6.990 ден.

Овој елегантен привезок Mesmera дава извонредна префинетост преку својата смела мешавина на форми и бои. Закачен на нежен синџир обложен со родиум со три Swarovski кристали наредени во низа во различни форми со блескав централен кристал во светло сина боја. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5668276
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сина
  • Материјал Родиран
  • Димензија минимална должина: 38 cm максимална должина: 45 cm
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок