Dextera hoop earrings Interlocking loop, White, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Dextera hoop earrings Interlocking loop, White, Gold-tone plated

10.900 ден.

Обетките Dextera се составени два тубуларни прстени обложени со позлата, едниот е целосно изработен во pavé. За да додадете асиметричен допир, позиционирањето на прстените е различно на секое парче, а за дополнителна разновидност можете да го откачите вториот обрач за дополнителна разиграност. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5668818
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Златна
  • Димензија 2.7 x 1.8 x 1.3 cm
  • Материјал Позлата
  • Тип на обетки Кругови