ZODIAC - GRACIOUS RABBIT :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

ZODIAC - GRACIOUS RABBIT

5.490 ден.

Украс од кинескиот зодијак дизјниран од дизајнерот Yoshii Hiroshi изработен од розев кристал, совршен подарок за родените во годината на зајакот. Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5302322
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 3.9 x 2 x 2.3 cm
  • Боја Розева

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Ново Zodiac Taurus Zodiac Taurus

Zodiac Taurus

6.290 ден.
Ново Kris Bear Good Luck Bear Kris Bear Good Luck Bear

Kris Bear Lucky Charm

6.290 ден. Нема на залиха
Ново Kris Bear A Daisy for You Kris Bear A Daisy for You

ATLANTIC PUFFINS

16.000 ден. Нема на залиха

ZODIAC - MAJESTIC DRAGON

5.490 ден. Нема на залиха
Ново Zodiac Cancer Zodiac Cancer

Zodiac Cancer

6.290 ден.
-53 % Swarovski Chinese Zodiac Snake Swarovski Chinese Zodiac Snake

Swarovski Chinese Zodiac Snake

15.400 ден. 7.315 ден.
Ново Chubby Cats Blue Cat Chubby Cats Blue Cat