ZODIAC - MAJESTIC DRAGON :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Украс

ZODIAC - MAJESTIC DRAGON

3.850 ден.

Украс од кинескиот зодијак дизјниран од дизајнерот Yoshii Hiroshi изработен од розев кристал, совршен подарок за родените во годината на змејот . Не е играчка. Не е соодветно за деца под 15 години.


  • Шифра 5302554
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 3.4 x 2.5 x 3 cm

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

DUCKS

5.150 ден.

BALLERINA

25.700 ден.

NEW YORK APPLE, SMALL

3.850 ден. Нема на залиха
-30 % BIG BEN TOWER BIG BEN TOWER

BIG BEN TOWER

6.450 ден. 4.515 ден.
Ново TORTOISE TORTOISE

TORTOISE

19.000 ден.

FLOWER DREAMS - RED ROSE, LARGE

6.450 ден. Нема на залиха
Ново DREAMY THE ELEPHANT DREAMY THE ELEPHANT

DREAMY THE ELEPHANT

4.750 ден.

OWL COUPLE

9.650 ден.