Idyllia pendant Clover, White, Rose gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Idyllia pendant Clover, White, Rose gold-tone plated

9.790 ден.

Изберете го ова ланче од детелина со четири листа за да внесете луксуз во вашиот стил. Прекрасниот дизајн содржи четири Сваровски кристали во облик на срце наредени како листови околу централен „танцувачки кристал“. Совршен подарок за среќа за саканата личност.

Водич за големина
  • Шифра 5674211
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија минимална должина: 38 cm максимална должина: 45 cm
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок
  • Боја Златна • Розева
  • Материјал Розе позлата