Disney Mickey Mouse stud earrings White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Disney Mickey Mouse stud earrings White, Rhodium plated

7.950 ден.

Прославете 100 години Дизни со овие забавни обетки инспирирани од Мики Маус. Обетките се изработени во 3D во паве техника со јасни кристали и го прикажуваат Мики со среќна насмевка. Одличен начин да додадете доза на радост во вашиот стил. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5668781
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија 1.7 x 1.7 cm
  • Тип на обетки Кратки обетки