Infinite Bag charm, White, Rose-gold tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Привезок за клуч

Infinite Bag charm, White, Rose-gold tone plated

4.750 ден.

Украсете ја вашата чанта со Infinite Bag Charm. Интересeн дизајн и убава порака за среќа и љубов.


  • Шифра 5530885
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 10 x 3.5 x 1 cm
  • Материјал Позлата
  • Боја Златна

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија

Ново Icons key ring Mouse, Multicolored, Stainless steel Icons key ring Mouse, Multicolored, Stainless steel

Icons key ring Mouse, Multicolored, Stainless steel

5.450 ден. Нема на залиха

Mathilde Bag Charm, Gray, Stainless steel

5.450 ден. Нема на залиха