Una stud earrings Round cut, Gold tone, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Una stud earrings Round cut, Gold tone, Gold-tone plated

6.990 ден.


  • Шифра 5686637
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Златна
  • Димензија 0.9 x 0.9 cm
  • Материјал Позлата
  • Тип на обетки Кратки обетки