Angelic Necklace, White, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ѓердан

Angelic Necklace, White, Gold-tone plated

12.900 ден.

Swarovski ланче со безвременски дизајн кое ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте го со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате. 38 CM

Водич за големина
  • Шифра 5505468
  • Гаранција 24 месеци
  • Тип на ланчиња Ѓердан
  • Материјал Позлата
  • Боја Златна • Жолта