Constella stud earrings Round cut, White, Rose gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Constella stud earrings Round cut, White, Rose gold-tone plated

5.490 ден.


  • Шифра 5692263
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Златна
  • Димензија 1 x 1 cm
  • Материјал Позлата
  • Тип на обетки Кратки обетки