Attract Necklace, White, Rose-gold tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Attract Necklace, White, Rose-gold tone plated

4.250 ден.

Attract колекција на Swarovski со безвременски дизајн коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5510698
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Златна
  • Димензија 38/6.5X0.5 CM
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок
  • Материјал Розе позлата