Attract Soul Y Necklace, White, Rose-gold tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ѓердан

Attract Soul Y Necklace, White, Rose-gold tone plated

6.450 ден. 4.515 ден. -30 %

Attract колекција на Swarovski со безвременски дизајн коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5539007
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела
  • Димензија 30/45/10.5 CM
  • Материјал Розе позлата
  • Тип на ланчиња Кратко ланче (Чокер)