Attract Soul Necklace, Pink, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Attract Soul Necklace, Pink, Rhodium plated

5.450 ден.

Attract колекција на Swarovski со безвременски дизајн коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5517115
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Розева
  • Материјал Родиран
  • Димензија 38/0.8X1.3 CM
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок