Creativity Circle Pendant, White, Rose-gold tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Creativity Circle Pendant, White, Rose-gold tone plated

4.250 ден.

Creativity колекција на Swarovski со безвременски дизајн коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5202446
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Златна
  • Димензија 38/1.5X2 CM
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок
  • Материјал Розе позлата