Dancing Swan Necklace, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Dancing Swan Necklace, White, Rhodium plated

8.750 ден.

Како симбол на грациозност и чистина, лебедот претставува идеален претпознатлив знак на Swarovski. Колекцијата Dancing Swan e производ на долгогодишно искуство, уметност и техника во обработка на кристали. Централниот кристал игра со секое ваше движење создавајќи блескав сјај.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5514421
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија 38/1.7X1.2 CM
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок