Dazzling Swan Y Necklace, Multi-colored, Rose-gold tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Dazzling Swan Y Necklace, Multi-colored, Rose-gold tone plated

7.950 ден.

Како симбол на грациозност и чистина, лебедот претставува идеален претпознатлив знак на Swarovski. Колекцијата Dancing Swan e производ на долгогодишно искуство, уметност и техника во обработка на кристали. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5473024
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 38/2.2X1.5 CM
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок
  • Боја Златна • Розева
  • Материјал Розе позлата