Dextera necklace Statement, Mixed cuts, Large, White, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ѓердан

Dextera necklace Statement, Mixed cuts, Large, White, Gold-tone plated

48.000 ден.

Огрлицата Dextera е приказ на луксуз и светлина. Во совршена комбинација со маестралната изработка на Сваровски, представен е спој на алки во златен тон украсени со сјајни кристали. Кристалите во еклектичен облик гарантираат дека ќе ве остават маѓепсани. Носете ја огрлицата заедно со обетките од истата колекција за да внесете дополнителна драма во вашиот стил.

Водич за големина
  • Шифра 5663257
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Златна
  • Тип на ланчиња Ѓердан
  • Димензија минимална должина: 40 cm максимална должина: 47cm
  • Материјал Позлата