Iconic Swan Pendant, Red, Gold-tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ново

Ланче

Iconic Swan Pendant, Red, Gold-tone plated

12.500 ден.

Како симбол на грациозност и чистина, лебедот претставува идеален, претпознатлив, знак на Swarovski. Колекцијата iconic Swan e производ на долгогодишно искуство, уметност и техника во обработка на кристали. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5465400
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 38/2X1.5 CM
  • Материјал Позлата
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок
  • Боја Златна • Црвена