Lifelong Bow Y Necklace, White, Mixed metal finish :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ѓердан

Lifelong Bow Y Necklace, White, Mixed metal finish

7.450 ден.

Lifelong колекцијата на Swarovski e романтична, софистицирана и гламурозна. Таа го има мотивот на панделка која е симбол на љубов и поврзаност.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5447082
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 30/42.5 CM
  • Боја Златна • Розева
  • Материјал Розе позлата
  • Тип на ланчиња Кратко ланче (Чокер)

Можеби ќе ве интересира

Производи од истата категорија