Magic Angel Necklace, White, Rose-gold tone plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Magic Angel Necklace, White, Rose-gold tone plated

4.750 ден.

Magic колекција на Swarovski со безвременски дизајн коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5498966
  • Гаранција 24 месеци
  • Димензија 38/1X1 CM
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок
  • Боја Златна
  • Материјал Розе позлата