Penélope Cruz Moonsun Necklace, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Penélope Cruz Moonsun Necklace, White, Rhodium plated

7.700 ден.

Соработката помеѓу познатата актерка Penelope Cruz и Swarovski продолжува. Производ на оваа колаборација е новата колекција MoonSun, инспирирана од магичната убавина на вечерното небо. Софистициран накит кој можете да го носите во секоја пригода, но и инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5508442
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија 36 CM
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок