Mesmera clip earrings Octagon cut, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Обетки

Mesmera clip earrings Octagon cut, White, Rhodium plated

16.000 ден.

Mesmera колекцијата на Swarovski e совршен спој на модерното со класичното, коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.


  • Шифра 5669913
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија 2.1 x 1.9 cm
  • Тип на обетки Клип обетки