Solitaire Pendant, White, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Solitaire Pendant, White, Rhodium plated

7.450 ден.

Solitaire колекција на Swarovski со безвременски дизајн, дијамантско брусење на кристалот, коja ќе го збогати вашиот секојдневен изглед. Искомбинирајте ja со накит од истата колекција за блескав впечаток.Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5472635
  • Гаранција 24 месеци
  • Боја Бела • Сребрена
  • Материјал Родиран
  • Димензија 38/1X1.5 CM
  • Тип на ланчиња Ланче со привезок