Swarovski Sparkling Dance Round Necklace, Blue, Rhodium plated :: Royal House
×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Ланче

Swarovski Sparkling Dance Round Necklace, Blue, Rhodium plated

7.450 ден.

Колекцијата Sparkling Dance e производ на долгогодишно искуство, уметност и техника во обработка на кристали. Централниот кристал игра со секое ваше движење создавајќи блескав сјај. Инспиративен подарок за оние што ги сакате.

Водич за големина
  • Шифра 5279425
  • Гаранција 24 месеци